«По пиці отримаєте»: Порошенко пригрозив тим, хто кричить «Ганьба!» на його зустрічах


Колишній президент Петро Порошенко обурився тим, що на його зустрічі з виборцями в рамках передвиборної кампанії партії «Європейська солідарність» деякі присутні кричать «Ганьба!».

Як повідомляє «Главред», під час свого візиту до Хмельницького, де його освистали з натовпу, Порошенко пригрозив незадоволеним.

«Вони думають, що ми будемо постійно спостерігати, і для того, щоб нас перемогти, треба послати одного провокатора, який, коли зберуться нас тисячі, буде стояти і казати: «Ганьба!». В наступний раз по пиці отримаєте – тому що добро має бути з кулаками», – заявив обурений Порошенко під час свого виступу.
Нагадаємо, під час передвиборчого туру Порошенка недружньо прийняли в Хмельницькому. Місцеві жителі зустріли лідера «Європейської солідарності» криками «Ганьба!». А 5 липня під час виступу у Кам’янці-Подільському Порошенко назвав блогера Анатолія Шарія «убл*дком», якого слід зустрічати криком «Ганьба!» , а людей з червоними кульками – «вибл*дками».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/po-pytsi-otrymayete-poroshenko-pryhrozyv-tym-khto-krychyt-hanba-n/” Об этом сообщает info24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя